Dessa har anmält sig på mötet, ev byten kan finnas

Tävlingsdag

 Fredag 23 aug  första start 18.20

                        Entrén öppnar 16 

Hästägarrummet:   AnnLo, Pia o Lena avbytare Katarina, Annelie
Bakning bullar  Annica, AnnLo
                 godbitar  Karin E, Birgitta Lo, BM, Annelie, Lena
Vinnarcirkeln  Karin E, Ulli o Karin N
Lekrummet/lekparken  Kerstin Hä, Barbro
Info o försälj kläder  Marianne o Karin W, avbytare Ana, Annica
Travprogram  Maj-Lis o Birgitta J 
Lotteri   Lena

Övrigt Fredag 23 aug

Värdinnor Travrestaurangen Nahar, öppnar 17.00

Här sitter bl inbjudna från andra banor

Nilla o Birgitta Lim

Nya Restaurangen fd Legend, öppnar 17.00

Här sitter Sponsorer, Företag o andra som köpt VIP plats

Gudrun, Ruth o Inger

Reserv: Anette

 

 

 

Tävlingsdag

 Lördag 24 aug SOT, första start 14.45

                              entrén öppnar 12

Hästägarrummet:   AnnLo, Pia o Lena
Bakning bullar  Ingrid Å
                 godbitar  Birgitta Lo, Elisabeth N, Lena, AMS
Vinnarcirkeln  Birgitta Lim, Nilla, Ingrid N
Lekrummet/lekparken  Kerstin Hä, Barbro
Info o försälj kläder  Marianne o BM, avbytare Anette,Katarina
Travprogram  Maj-Lis o Birgitta J
Lotteri  Lena

Övrigt Lördag Open Trot 24 aug

Tält vid grönområdet, öppnar 13.00

Här sitter inbjudna från andra banor, ägare Open Trot o Kallblods SM

Ruth, Gudrun, Anne-Marie Sjö, Inger

Nya Restaurangen fd Legend öppnar 13.00

Här sitter Sponsorer, Företag o andra som köpt VIP plats

Ingrid Å, Birgitta Lo, Annica

Publiktävling, dela ut flyers utanför entrén, öppnar 12.00 skall ha lila Vinnarcirkeltröjor på

Barbro, Katarina o Elisabeth

Tävlingsdag  Tisdag 3 sept  Lunch       12.20
Hästägarrummet:   Barbro o Kerstin Hä 
Bakning bullar  d:o
                 godbitar  
Tävlingsdag  Torsdag 12 sept  V5             18.30
Hästägarrummet:   Lisa P o Bitten
Bakning bullar  Annica
                 godbitar  Katarina o Karin N
Vinnarcirkeln  Katarina o Karin N

Tränarfiket, stallbacke

Augusti    
sön 4 14.35 Birgitta N / Berit
tors 15 18.20 Nilla
fre 23 18.20 Birgitta N / Berit
lör 24 14.45 Birgitta N / Berit
     
September    
tis 3 12.20 Monika
tors 12 18.30 Nilla
fre 20 18.30 Ulli
fre 27 18.20 Birgitta L
     
Oktober    
ons 2 18.27 Anna P
lör 12 18.30 Birgitta N / Berit
ons 16 18.27 Nilla
fre 25 18.30 Ulli
ons 30 18.27 Birgitta L
     
November    
tors 7 18.20 Anna P
tis 12 18.30 Nilla
ons 20 18.27 Ulli
tis 26 12.20 Monika
     
December    
ons 4 18.27 Anna P
lör14 14.45 Birgitta N / Berit
tis 17 12.20 Monika
fre 27 12.45 Birgitta N / Berit